Hizmetlerimiz 

GDP-Global_Website_Landing-Pager_Our-Services_Consulting

Dünya çapında, devletlere, bakanlıklara, yatırım promosyon ajanslarına ve ekonomik bölgelere hizmet vermekte olan güvenilir danışmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Biz müşterilerimize, daima önde olabilmeleri için gerekli strateji ve teknikleri nasıl uygulayacaklarını öğretmekteyiz.

Read-More-3

GDP-Global_Website_Landing-Pager_Our-Services_Benchmarking

‘’Yatırım Promosyon Ajansları Performans Kıyaslaması’’ uygulamamız, ülke, bölge ve şehir bazında tüm yatırım promosyon ajanslarına yönelik, yegane geniş çaplı ve çoklu müşteri izleme programıdır.

Read-More-3

GDP-Global_Website_Landing-Pager_Our-Services_Training

Biz, Yatırım Promosyon Ajansları yöneticilerine, yatırımcıları hedefleyen rekabetçi programlar uygulayabilmeleri için ihtiyaçları olan beceri ve uzmanlığı kazandırmada sektörde lider konumdayız.

Read-More-3

GDP-Global_Website_Landing-Pager_Our-Services_Online-Learning

GDP on-line eğitim konusunda sahip olduğu uzmanlığı (GDP KnowHow) ile sektörde öncü konumdadır. On-line eğitim programına dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat boyunca erişilebilmektedir ve böylece profesyonellere, istedikleri yerden ve istedikleri tempoda öğrenme imkânı sağlanmaktadır.

Read-More-3

use this in the collgae

GDP Global

GDP Global olarak, ekonomik promosyon ve iş geliştirme konularındaki danışmanlık uzmanlığımızla sektörde öncü konumda bulunmaktayız. Dünya çapında devlet kurumlarına ve özel şirketlere stratejik danışmanlık, ticaret ve yatırım promosyonu ve eğitim hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimize, karşılaştıkları ‘’meydan okuyucu’’ durumların üstesinden gelebilmeleri ve Doğrudan Yabancı Yatırım (FDI) konusunda karşılaştıkları fırsatlarından azami derecede yararlanabilmeleri için yardımcı olmaktayız.

Müşteri Desteklerimiz

GDP Global olarak sahip olduğumuz rekabetçi özellikteki kıyaslama programlarımız sayesinde, müşterimiz olan ajanslar, mevcut durumları ve performansları hakkında doğru ve tarafsız bilgiler edinebilmektedirler. Bu bilgilere sahip olmak, daha iyi dahili süreçlere erişebilmek, yatırımcı müşterilere daha etkin hizmet verebilmek ve sonuçta yeni promosyon stratejilerini başarıyla devreye alabilmek için ön şarttır.

GDP Global uzaktan erişilebilir pek çok on-line eğitim sunmaktadır. Bu eğitimleri GDP ekibi, GDP İşbirliği Ağı içerisinde bulunan eğitim fakültesinin seçkin uzmanları ile birlikte çalışarak titizlikle hazırlamıştır.

Bundan Sonraki Aksiyonlar

Southern Africa Complete Investment Promotion Programme (CIPP)

01 Nov 2019
Monday 25 November to Friday 29 November 2019 The Southern Africa Complete Investment Promotion Programme (SACIPP) has been developed to reflect the needs of tr
 

[layerslider id=”10″]

[/layerslider]

Dünya’da GDP

Europe

GDP Global tüm Avrupa’da müşteri mahallinde 198 eğitim programı gerçekleştirdi

Read-More

Africa

GDP Global Afrika’da 60’tan fazla danışmanlık, eğitim ve kıyaslama projesi gerçekleştirdi.

Read-More

Latin America

GDP Global, Yatırım Promosyonu ve Doğrudan Yabancı Yatırım (FDI) konularında uzman ve güçlü LATAM Ekibine sahiptir.

Read-More

Other-Regions

GDP Global, Orta Doğu’da, Asya’da, ABD’de, Kanada ve Avusturalya’da programlar uyguladı.

Read-More