Bundan Sonraki Kurslar

GDP Global şimdiye dek 260 uluslararası eğitim programı uyguladı
’’yatırım promosyonu konusunda bugün erişilebilir en zengin içerikli ve en güncel kişisel gelişim programını biz sunmaktayız.’

Yatırım Promosyon Ajanları, zor rekabet şartları içinde faaliyet göstermektedirler; bu nedenle, eğitim ve kapasite geliştirme onlar için kritik derecede önemlidir. Bugünkü ekonomik şartlarda başarıya giden yolun anahtarı, gerekli becerileri kazanmak ve gerekli araçlara sahip olmaktır.

GDP Global’in bünyesinde bulunan, Avrupa İş Geliştirme Akademisi, eğitim ve kişisel gelişim konularında öncü konuma sahiptir ve ekonomik promosyon ve yatırım ile ilgili kesimlerin ihtiyaçlarını yakından bilmektedir. Uzmanlarımız, belli başlı yatırım promosyon ajanslarının hem yönetim hem de operasyonel seviyelerinde derin deneyime sahiptirler; bu deneyim, Avrupa’da, ülke ve bölgelerinde öncü olan yatırım promosyon ajanslarında anahtar görevler üstlenmiş olmalarından kaynaklanmaktadır. Uzmanlarımız ayrıca pek çok sektörde bir çok fonksiyonda edindikleri uluslararası iş deneyimlerinden güç almaktadırlar.

Dünya çapında şehir ve bölge yatırım promosyon ajansları, bakanlıklar, elçilikler / yüksek komiserlikler ve konsolosluklarla birlikte çalışmaktayız. Bu sene sunduğumuz eğitim ve koçluk (coaching) programları, ekiplere ve bireylere ihtiyaç duydukları durumda destek vermek, en iyi uygulamalar, küresel standartlar, know-how ve yeni fikirler öğretmek amacıyla tasarlanmıştır. Eğitim programları hem İngilizce hem de İspanyolca lisanlarında verilmektedir.

Kamu Kurumlarına Özel Programlar

Bu programlar, elçilik, bakanlık ve ekonomik promosyon ajansları mensupları için birey ve küçük gruplara özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaca ve talebe göre GDP Global 1,2 ve 3 günlük programlar sağlamaktadır ki bu sürelerle verilen eğitimler birçok ihtiyacı karşılamaktadır.

Komple Yatırım Promosyon Programı – Londra

READ-MORE

GDP-Global_Website_Extra-Buttons_Register

Güney Afrika Yatırım Promosyon Programı – Cape Town

READ-MORE

GDP-Global_Website_Extra-Buttons_Register

Müşteri Mahallinde Düzenlenen Müşteriye Özel Çalıştaylar

Ajansların kendi özel ihtiyaçlarına bire bir cevap verecek içerikte ve tüm personele hitap eder şekilde talep ettikleri eğitimlerdir. Uzmanlarımız size özel olarak tasarladıkları eğitimleri, sizin arzu ettiğiniz yer ve zamanda uygulayacaklardır. 8 kişi ve üzeri gruplar için maliyet açısından en uygun çözümdür.

Üst Yöneticiler için Seçkin Bireysel Koçluk

Yatırım Promosyonu endüstrisine yeni katılan üst düzey yöneticiler için GDP, bireysel koçluk hizmeti sağlamaktadır. Seçkin koçluk hizmetlerimiz üst yöneticilerin tüm ihtiyaçlarını birebir karşılar şekilde tasarlanmakta ve karmaşık ekonomik kalkınma çabaları içerisinde kestirme yollardan gidebilmeyi ve süratli başlangıçlar yapabilmeyi öğretmektedir. Bu istisnai hizmetimiz, politika oluşturmaktan başlayarak, paydaş ilişkileri, finans, strateji, operasyon, performans izleme ve yönetim araçları konularından ibaret olup, yatırım promosyonu yelpazesindeki konuların tümünü kapsamaktadır.

Eğitim Danışmanları

Uzman eğiticilerimiz, yatırım promosyonu ve ekonomik kalkınma konularında derin bilgi ve uygulamalı deneyime sahiptirler. Kamu ve özel sektörden angaje ettiğimiz seçkin misafir konuşmacılarımız, kamu kurumlarına özel olarak ve kendi yerlerinde verilen eğitimlere önemli  katkıda bulunmaktadırlar. Sizin deneyim, ihtiyaç ve ilginize en uygun eğitime birlikte karar vermek için bizimle doğrudan temasa geçmenizi ve GDP yönetimi tarafından telefonla aranmayı talep etmenizi öneririz.

Katılımcı Yorumları