GDP Global uzaktan erişilebilir pek çok on-line eğitim sunmaktadır. Bu eğitimleri GDP KnowHow ekibi, GDP İşbirliği Ağı içerisinde bulunan eğitim fakültesinin seçkin uzmanları ile birlikte çalışarak hazırlamışlardır.

Neden On-Line Eğitim?

Internet ve enformasyon teknolojisindeki gelişmelere ve bu imkanların küresel düzeyde yaygınlaşmasına paralel olarak eğitimlerin etkinliğini ve başarısını artırmak için yeni teknolojik imkanların kullanılması kaçınılmaz olmuştur. Haftanın her günü 24 saat boyunca erişilebilir olan eğitimlerimiz makul ücretlerle, profesyonellerin çok özel ihtiyaçlarının süratle ve etkin bir şekilde karşılanması amacıyla hizmete sunulmuştur. On-line eğitimlerin diğer avantajları, katılımcıların bulundukları her ortamdan istedikleri süre boyunca ve istedikleri tempoda eğitim alabilmesi ve fiziki bir dershaneye gitme zorunluluğunun ve külfetinin ortadan kalmış olmasıdır. Düşününüz, bu sistemde derse geç kalmak asla söz konusu olamaz.

On-line Eğitim Neye Benziyor?

Sisteme şimdi giriş yapabilir ve ücretsiz olarak çeşitli kurs dokümanlarını inceleyebilirsiniz (bu sayfanın solundaki komutları takip ediniz). Sisteme giriş süratli ve kolay olup, deneme yapmak eğitimi tanımanın en iyi yoludur. Genel olarak her kurs yüksek çözünürlük kalitesinde video kaydı içermektedir. Ders videolarını izlerken konunun ana hatları yazılı olarak da ekranda görülmektedir. Aynı zamanda ders içeriğini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Derse ara verdiğinizde size videonun kaldığı yer indeks olarak bildirilmektedir ve böylece bir sonraki oturumda kaldığınız yerden kolayca devam edebilir ve hatta geriye alabilirsiniz (dershanede olmayan imkânlar). Videoyu ve ders notlarını çalıştıktan sonra, konuyu ne derecede anlayıp anlamadığınızı on-line olarak sunulan test sayesinde ölçebilirsiniz.

Hangi On-Line Eğitimleri Sunuyoruz?

Birçok on-line eğitim sunuyoruz; örneğin, ‘’Yatırımcı Hazırlama ve Verilecek Hizmetler’’ veya ‘’Ticari Promosyonun Esasları’’ veya ‘’Yatırım Promosyonunda Dijital Pazarlama’’ gibi pek çok konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, GDP KnowHow sizin için doğru adrestir. Ekonomik Kalkınma ve Yatırım Promosyonu alanlarındaki pek çok konuda eğitimler sunuyoruz. Bu kursları görmek için KURS KATALOĞUNUNA (Course Catalogue) bakınız lütfen.

On-Line Eğitime Nasıl Ulaşılır?

Gdpknowhow.com adresini ziyaret etmek suretiyle ihtiyacınız olan eğitimi bulabilir ve ona ulaşabilirsiniz.

Sizi kısa zamanda yaygın olarak beğenilen kurslarımızdan birisinde görmeyi umuyoruz.

Support@gdpknowhow.com adresine e-posta göndermek suretiyle de on-line eğitim ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz (grup olarak başvurmanız halinde grup indirimimizden yararlanabilirsiniz).