GDP Global, uluslararası yatırım promosyonu ajanslarına geniş bir yelpazede danışmanlık ve temsilcilik hizmetleri sunmaktadır. İnancımız odur ki, istenilen sonuçlara ancak amaçlar gerçekçiyse ve konuya yaklaşım tarzı dikkatle yapılandırılırsa ulaşılır. Müşteriye özel olarak tasarladığımız hizmetlerimiz aşağıdaki anahtar alanlarda toplanmıştır:

Yatırım Promosyon Ajansları analizi ve strateji geliştirme

Yeni yatırım promosyonu stratejisi oluşturmadan önce çoğu durumda pazar araştırması ve ajans kıyaslama (benchmarking) yapmamız gerekmektedir.

Yatırım fırsatları araştırma ve yatırımcı hedefleme

Bu bizim yatırım promosyon ajansları için ana hizmetimizdir. Hizmet akışı şu şekilde olmaktadır. Önce ajansın öngördüğü öncelikli sektörler belirlendikten sonra, potansiyel yatırımcı veri tabanı (database) oluşturulur ve çeşitli pazarlarda genişleme fırsatlarını arayan şirketler araştırılır. Müşterimiz olan ajansın bölgedeki gücü ile çakışan şirketler seçilir. Sadece seçilen bu şirketlerin karar mekanizmaları ile ya önce biz bir araya geliriz ya da şirketleri doğrudan ajansla buluştururuz.

İngiltere’ye iş ziyareti yapılması

Ajansın öncelikli olarak belirlediği sektörlerle ilgili potansiyel yatırımcılarla ajans arasında bire bir daha geniş toplantılar düzenlenir. Belli başlı fuarlara, konferanslara, yatırımcılara ve aracılara ziyaretler organize edilir.

Yerel temsilcilik

Müşterimize Avrupa veya İngiltere Ofisi ve iletişim noktası olarak kullanması için kendi ofislerimizi ve personelimizi tahsis etmekteyiz.

Reklam ve Halkla İlişkiler (public relations)

Müşterilerimize makul maliyetlerde reklam kampanyası yapmaları için yardımcı olmaktayız. Ayrıca basın olanaklarını geniş bir şekilde kullanabilmeleri için basın toplantısı ve basın bildirisi imkanları organize etmekteyiz.

Personel eğitimi

Müşterilerimizin personeline özel eğitim programları organize etmekteyiz. Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek lütfen için Eğitim sayfamızı ziyaret ediniz.